Vakopleidingen Een vakopleiding is volledig toegespitst op de beroepspraktijk. Met deze opleiding ontwikkel je de kennis en vaardigheden die je nodig hebt om je (gewenste) beroep of vak zelfstandig te kunnen uitoefenen.
NVAO Geaccrediteerd
Wil jij je collega's of medewerkers beter kunnen begeleiden? Dan is het volgen van het HBO Programma Psychologie en Coaching een uitstekende stap. In dit programma observeer je gedrag om beter inzicht te krijgen in persoonlijkheidskenmerken. Begrijp je hoe iemand in elkaar zit? Dan kun je deze persoon beter begeleiden in zijn werkzaamheden. Je gaat dan ook actief aan de slag met het oefenen van coachingstechnieken. Je leert menselijk gedrag herkennen en daar succesvol en discreet op inspelen. Door middel van praktische oefeningen maak je een directe koppeling naar je eigen organisatie. Zo pas je het geleerde meteen toe in de praktijk.
Wil je praktisch toepasbare kennis en vaardigheden ontwikkelen op het gebied van psychologie en coaching? Dan is dit korte, praktijkgerichte programma geschikt voor jou.
Leren door te doen, dat is de ISBW Action Learning Methode. Studeren bij ISBW betekent optimaal resultaat voor jou én je organisatie. Tijdens de bijeenkomsten deelt elke student ervaringen en praktijkvoorbeelden. Zo leer je van elkaar en van de ervaren docenten. Ook werk je aan opdrachten die voor jou en je werk meerwaarde bieden. De bijeenkomsten en opdrachten inspireren jou om vol energie aan de slag te gaan in je eigen werkomgeving.
Je moet rekening houden met een voorbereidingstijd van ongeveer 3-5 uur per bijeenkomst. Door de lessen voor te bereiden haal je nog meer rendement uit de bijeenkomsten.
Voor dit HBO-deelprogramma is het mogelijk om in aanmerking te komen voor studiefinanciering in het kader van levenlanglerenkrediet. Zie voor meer informatie Levenlanglerenkrediet (LLLK).
Je kunt dit programma klassikaal volgen op een locatie naar keuze. Omdat je binnen een groep veel van elkaar leert, bieden we je een alternatieve locatie aan wanneer er voor jouw voorkeurslocatie onvoldoende aanmeldingen zijn. Onze leslocaties zijn gevestigd door heel Nederland. Geef je de voorkeur aan lessen op vaste tijden, met een docent én digitaal? Dan biedt virtual classroom je de uitkomst. Voor meer informatie over onze opleidingsvarianten, zie de pagina Opleidingsvarianten op onze website.
Tijdens het programma ga je heel direct aan de slag met verschillende coachingstechnieken. Doordat je ook kennis krijgt van persoonlijkheid en gedrag, kun je je rol als coach nog beter invullen. Op die manier kun je medewerkers of collega’s motiveren en stimuleren en coachen bij het veranderen van hun gedrag.
De volgende onderwerpen komen aan bod:
(6 bijeenkomsten)
(6 bijeenkomsten)
(2 bijeenkomsten)
In deze businesscase pas je de opgedane kennis en vaardigheden toe in een concrete praktijkopdracht. In de bijeenkomsten krijg je handvatten en uitleg van je docent en ga je aan de slag met de opdracht.
Je rondt de modules elk af met een praktijkgerichte opdracht. Daarnaast maak je een businesscase waarin je de opgedane kennis en vaardigheden toepast in een concrete praktijkopdracht. Deze businesscase is via de virtual classroom of als e-learning te volgen. Na een succesvolle afronding van alle onderdelen ontvang je het diploma 'HBO Programma Psychologie en Coaching’ van ISBW.
Ontdek diverse subsidies die je kunnen helpen bij het verlagen van je studiekosten, of je nu zelf betaalt of je werkgever. Hieronder vind je een handig overzicht van de beschikbare regelingen.
Regelingen voor de student:
Regelingen voor de werkgever:
Bekijk per regeling welke voorwaarden en voordelen van toepassing zijn op onze pagina over subsiedieregelingen.
Opleiding op locatie
Bij ISBW regelen wij een arrangement voor jou bestaande uit onbeperkt koffie, thee en ijswater. Het dagarrangement is inclusief een uitgebreide lunch. De arrangementskosten bedragen € 25,- per dag of € 5,50 per avond. Als er locatiekosten vermeld worden in het kostenoverzicht, worden deze kosten aan je doorberekend. De locatiekosten bedragen € 29,50 per dag of € 10,- per avond.
Let op: alle bovenstaande bedragen zijn exclusief btw.
Virtual Classroom of E-learning
Wanneer je ervoor kiest om een van onze opleidingen online via een e-learning of virtual classroom te volgen, worden er geen locatie- en arrangementkosten in rekening gebracht.
Naast de aangegeven kosten kan er in de loop van je studie sprake zijn van eventuele aanvullende kosten. Of je te maken krijgt met deze kosten is afhankelijk van je studiebehoefte. Zo kan je bijvoorbeeld kiezen voor extra examenbegeleiding of het maken van een herexamen wanneer je niet in een keer slaagt. Bekijk het menu met extra mogelijkheden en bijbehorende kosten. Dit menu vind je ook in de online leeromgeving e-Connect, waar je na de inschrijfbevestiging toegang toe hebt.
Kies je voor wettelijk erkend onderwijs, MBO-niveau 2, 3 of 4, Associate degree, HBO Bachelor of volledige Master, dan bieden wij deze opleiding altijd vrijgesteld van btw aan. De overige opleidingen en trainingen zijn belast met 21% btw.
Voor organisaties die geen btw kunnen terugvorderen, is vrijstelling van btw mogelijk. In dat geval komt er 10% opslag bovenop de exclusief btw prijs. Dit betekent een groot voordeel op de prijs inclusief btw en is een absolute aanrader. Betaal je je opleiding of training zelf? Dan geldt er geen opslag van 10%.
Studie-, trainingsmaterialen, reprorechten en arrangementskosten zijn altijd belast met 9% btw.
Alle genoemde bedragen zijn exclusief btw. De hoogte van de btw is onder voorbehoud van eventuele wetswijzigingen.
Meld je dan aan voor onze maandelijkse nieuwsbrief vol managementinspiratie. Je leest over onze managementpodcast, managementonderzoek of het ISBW Managers Event. We delen verhalen over onze studenten. En houden je natuurlijk altijd op de hoogte van onze nieuwe opleidingen of acties.